Intercontinental
Intercontinental.gif
Luksusowy hotel Intercontinental położony jest w samym centrum stolicy. Od głównego Dworca PKP dzieli go jedynie 500 metrów. Najdroższa ulica Nowy Świat znajduje się niespełna kilometr od hotelu. Bliskie położenie stacji metra gwarantuje możliwość dojazdu do każdego zakątka Warszawy.
 
Hotel składa się z 326 luksusowych przestronnych pokoi, z których każdy ma swoją klimatyzację. Pokoje posiadają wannę i osobną kabinę prysznicową. Do dyspozycji gości jest zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. W każdym pokoju można korzystać z telewizji satelitarnej oraz dostępu do internetu bezprzewodowego. Z pokoi rozpościera się widok na Pałac Kultury i Nauki. W cenie pobytu jest prawo do korzystania z centrum rekreacji z salą ćwiczeń i basenem. Do dyspozycji jest gabinet masażu, salon fryzjerski oraz sauna. Na terenie hotelu znajduje się pijalnia czekolady Wedel.
 
Hotel posiada swoją restauracje, gdzie oferowane są śniadania w formie bufertu oraz tradycyjne lunche z polskimi specjałami. Dodatkowo funkcjonuje bufet z sałatkami, makaronami i daniami z woka.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one