Ibis Budget Warszawa Reduta
ibis budget.jpg
Wśród hoteli jednogwiazdkowych na terenie Warszawy znajduje się Ibis Budget Warszawa Reduta. Hotel położony przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 znajduje się blisko Okęcia oraz Dworca PKP Warszawa Zachodnia. Posiada jednocześnie doskonałe połączenie z centrum miasta. W hotelu znajdują się w sumie 163 klimatyzowane pokoje, wszystkie z nowoczesnymi łazienkami oraz dostępem do telewizji, telefonu oraz interentu.
 
Część z pokoi dostosowana jest do potrzeb niepełnosprawnych. W hotelu funkcjonują specjalne pokoje dla palących oraz możliwe jest przygotowania dostawki dla dziecka. Hotel oferuje możliwość przechowania bagażu oraz dopuszcza zwierzęta. Na terenie hotelu można skorzystać z parkingu strzeżonego, który jest dodatkowo płatny.
 
Do dyspozycji gości pozostaje czynna całą dobę recepcja oraz znajdujące się tam automaty z przekąskami oraz gorącymi napojami. Do tego każdego dnia hotel serwuje śniadania w formie ogólnodostępnego dla gości bufetu. Świetna lokalizacja połączona z dobrymi warunkami to czynniki, które stawiają hotel Ibis wśród godnych uwagi i wartych polecenia.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one